You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Eylül Fuar & Organizasyon

5. Denizli KİTAP FUARI

Sizleri 30 Eylül - 9 Ekim 2022 tarihleri arasında Denizli’de 5. Denizli Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecek “Kitap Fuarı”na davet ediyoruz!

Bu güzel günlerde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

5. Denizli Kitap Fuarı 2018 yılından beri düzenli olarak gerçekleşmekte olan kitap şölenidir. Etkinliğe Türkiye’nin 300'ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşları katılır. Ayrıca, Konuk Ülke olarak bir yabancı ülke davet edilir ve o ülkenin yayınevleri etkinlikte yer alır. 10 gün süren fuarda söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktivitelerinin de olduğu binden fazla etkinlik gerçekleşir.

fuar-hakkinda-afis

Kuruluş yılımız olan 1999 yılından bu yana; Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon olarak fuar sektöründe hizmet vermekteyiz.Amacımız; reel sektörü güçlendirmek,katılımcı firmalara iç ve dış pazarda imkanlar sunmak,hem ülke ekonomisine hemde katılımcılara katkı sağlamaktır.

Bu hedef ve gayretle Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon olarak,birçok alanda kitap ve eğitim fuarları konularında sayısız fuarlar yaparak zirveye hep birlikte ilerlemekteyiz. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuzu belirterek, Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon olarak hep birlikte Yeni Ufuklara…

www.eylulfuar.com

850

Yazar

287

Yayınevi

73

Söyleşi

100000+

Kitap

Voelas
Fuar Hakkında

EGS FUAR ALANI, DENİZLİ.

İletişim Sayfası
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Haberler, duyurular ve daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.